• Mixed Poule 1
  • Mixed Poule 2
  • DE
  • Results

Poule #1
On piste 5  at 11:30
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Corcoran, Erin
RUSSELL / WAL / GBR
1 V5 D1 D1 D4 D1 D2 1 0.17 14 26 -12
Cross, Gareth
RUSSELL / GBR
2 D1 D3 D2 V5 D0 V5 2 0.33 16 24 -8
Westwell, Sam
RUSSELL / GBR
3 V5 V5 D4 V5 D0 V5 4 0.67 24 18 +6
Blake, Buck
DDRAIG / WAL / GBR
4 V5 V5 V5 V5 D1 V5 5 0.83 26 17 +9
Chapman-Parsons, Amy-Alethea
LAMPETER / WAL / GBR
5 V5 D0 D2 D2 D1 D2 1 0.17 12 29 -17
Haynes, Luke
TRURO / SW / GBR
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 3 +27
Ashenden, William
TONGSWOOD / SE / GBR
7 V5 D4 D2 D3 V5 D0 2 0.33 19 24 -5

Poule #2
On piste 7  at 11:30
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Brindle, Max
WREXHAM / WAL / GBR
1 V5 V5 V5 D0 D3 3 0.60 18 15 +3
Hedgcock, Loveday
MILLFIELD / SW / GBR
2 D1 D3 D4 D2 V5 1 0.20 15 24 -9
Stamper-Watling, Jack
BATH / SW / GBR
3 D4 V5 V5 D1 V5 3 0.60 20 18 +2
Cowan, Huw
RUSSELL / WAL / GBR
4 D0 V5 D1 D2 D4 1 0.20 12 24 -12
Foster, Alex
SHRO / GBR
5 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 9 +16
Gray, Cushla
DDRAIG / GBR
6 V5 D4 D4 V5 D4 2 0.40 22 22 0

Poule #1
On piste 5  at 13:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TS TR Ind
Corcoran, Erin
RUSSELL / WAL / GBR
1 V5 V5 V5 V5 D4 D3 4 0.67 27 12 +15
Cross, Gareth
RUSSELL / GBR
2 D1 D4 V5 D2 D1 V5 2 0.33 18 26 -8
Westwell, Sam
RUSSELL / GBR
3 D1 V5 D3 V5 D1 D4 2 0.33 19 28 -9
Ashenden, William
TONGSWOOD / SE / GBR
4 D0 D3 V5 D3 D2 V5 2 0.33 18 24 -6
Brindle, Max
WREXHAM / WAL / GBR
5 D0 V5 D4 V5 D2 D3 2 0.33 19 25 -6
Haynes, Luke
TRURO / SW / GBR
6 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 1.00 30 12 +18
Chapman-Parsons, Amy-Alethea
LAMPETER / WAL / GBR
7 V5 D3 V5 D1 V5 D2 3 0.50 21 25 -4
Referee(s):
Russell, Peter
RUSSELL / GBR
Goldberg, Sierra
CARDIFF-U / WAL / USA

Poule #2
On piste 7  at 13:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TS TR Ind
Blake, Buck
DDRAIG / WAL / GBR
1 V5 D1 V5 V5 D3 3 0.60 19 16 +3
Gray, Cushla
DDRAIG / GBR
2 D2 D1 D1 V5 D2 1 0.20 11 24 -13
Foster, Alex
SHRO / GBR
3 V5 V5 V5 V5 D3 4 0.80 23 7 +16
Hedgcock, Loveday
MILLFIELD / SW / GBR
4 D0 V5 D0 D3 D3 1 0.20 11 21 -10
Cowan, Huw
RUSSELL / WAL / GBR
5 D4 D4 D0 V5 D2 1 0.20 15 23 -8
Stamper-Watling, Jack
BATH / SW / GBR
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 1.00 25 13 +12
Referee(s):
Martin, Thomas
RUSSELL / WAL / GBR
Jones, Dylan
RUSSELL / GBR

Table of 8 Semi-Finals Finals  
       
(1) Barnsley, Luke 
TRURO / SW / GBR  (1) Barnsley, Luke 
(8) Phillips, Oliver  10 - 0 
RUSSELL / WAL / GBR    (1) Barnsley, Luke 
(5) Allen, Samuel    10 - 7 
TRURO / SW / GBR  (4) Kujawski, Wiktor   
(4) Kujawski, Wiktor  10 - 9   
TRURO / GBR    (1) Barnsley, Luke 
(3) Shaw, John-Paul    10 - 9 
MX / SE / GBR  (3) Shaw, John-Paul     
(6) Galazka, Dylan  10 - 3     
RUSSELL / GBR    (2) Holdsworth, Darcy   
(7) Porter, Piotr    10 - 6   
RUSSELL / WAL / GBR  (2) Holdsworth, Darcy   
(2) Holdsworth, Darcy  10 - 2   
TRURO / SW / GBR   

Place Name Club(s) Region Country
1 Barnsley, Luke TRURO  SW  GBR 
2 Holdsworth, Darcy TRURO  SW  GBR 
3T Shaw, John-Paul MX  SE  GBR 
3T Kujawski, Wiktor TRURO    GBR 
5 Allen, Samuel TRURO  SW  GBR 
6 Galazka, Dylan RUSSELL    GBR 
7 Porter, Piotr RUSSELL  WAL  GBR 
8 Phillips, Oliver RUSSELL  WAL  GBR